Huta Stalowa Wola została jednym z laureatów nagrody Dziennika Gazety Prawnej Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości w kategorii Polska Marka.

Statuetkę podczas uroczystej Gali Finałowej kończącej akcję Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości w dniu 26 października 2022 r. w Warszawie odebrał Prezes HSW S.A. Jan Szwedo.

– Z satysfakcją odbieramy to wyróżnienie od grona dziennikarzy i przedsiębiorców dla Huty Stalowa Wola S.A. Traktujemy je jako uznanie dla naszej pracy i zaangażowania, której efektem są nasze nowoczesne wyroby artyleryjskie dziś będące w służbie wolności i bezpieczeństwa – powiedział Jan Szwedo, Prezes Zarządu Huty Stalowa Wola S.A.

Nagroda przyznawana jest firmom, których produkty, usługi i technologie odnoszą rynkowe sukcesy w kraju i za granicą, są przykładem znakomitej jakości i nowoczesności, mają ogromny potencjał, cieszą się zainteresowaniem na świecie i stanowią powód do satysfakcji, a nawet dumy. Firm, które nie ustępują światowej konkurencji, przeciwnie – świadczą o sile polskiej gospodarki.

HSW SA. została nagrodzona jako firma z sektora bezpieczeństwa. Organizatorzy docenili produkty z sektora bezpieczeństwa, które dobrze służą bezpieczeństwu Polski oraz Ukrainy. Laureatem z branży obronnej została również spółka MESKO S.A. Nagrodę odebrała Prezes MESKO Elżbieta Śreniawska.

Nagroda przyznawana jest przez Dziennik Gazetę Prawną w ramach Projektu Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości  – corocznej ogólnopolskiej akcji Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Patronat Honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Finansów.

 

Foto w galerii – (c) Wojtek Górski